• +90 (312) 484 0 500
  • bilgi@mirsoft.com.tr

Webdernek üye Yönetim Sistemi Nedir ?

Mirsoft Bilişim Yazılım Teknolojileri'nin AR-GE  ve yazılımını yaptığı Webdernek hakkında bilgiler

ŞİMDİ ÜCRETSİZ DENEYİN

Webdernek Profesyonel Üye Yönetim Sistemi”, Mirsoft Bilişim Yazılım Teknolojileri Limited Şirketi'nin 2014 yılında Teknopark bünyesindeki AR-GE projesindeki sunumunun onaylanması sonucunda kurulmuştur.

Mirsoft Bilişim Yazılım Teknolojileri Türkiye genelinde Tobb'a bağlı 243 Ticaret ve Sanayi, Ticaret Borsası referansı, 167 Dernek ve Muhtar, 189 Belediye ve diğer kuruluşlara hizmet vermektedir. ÖNCE GÜVEN, SONRA HİZMET www.mirsoft.com.tr

Şirket Kurucusu, aynı zaman birkaç farklı Federasyon ve Derneğin başkanlığını ve yöneticiliğini yapmaktadır. Kurucumuz, uzun STK geçmişinde Dernek yönetmenin ve zaman ayırmanın zorluklarını her dernek yöneticisi gibi yaşamıştır. Dernek yöneticilerinin, Türkiye’de hatta tüm dünyada gönüllülük esasına göre yapılan bu hizmeti görev bilip sadece yönetim, takip ve raporlama ile ilgili çok zaman ayırdığı görülmektedir. Genelde dosya, kağıt üzerinde, biraz daha bilgisayar bilgisi olanlar Excel üzerinde, internet üzerinde destek ve geliştirmekten yoksun ücretsiz yazılımlar yada pahalı program kullanıldığı tespiti üzerine Webdernek fikri gündeme gelmiştir. Herkesin ve her kesimin çok uygun fiyatlara profesyonel anlamda derneklerini yönetecekleri “Webdernek Profesyonel Üye Yönetim sistemi” fikri Ar-Ge çalışmasıyla uygulamaya başlanmıştır.

Webdernek, 300 civarında farklı yapıda derneğin çalışma biçimleri incelenmiş olup, uzun bir çalışmanın ürünü olarak 2020 yılında kullanıma hazır hale getirilmiştir.

Üye yönetim biçimi ne olursa olsun herkesin kullanabileceği, dernekler mevzuatına uygun, gerçek hayatta ne ile karşılaşılıyor ve yapılıyorsa Webdernek işleyişi ona göre tasarlanmıştır.

Akıllı telefon kullanabilen, whatsapp, facebook gibi günümüz sosyal medya mecralarında basit işleri yapabilen her yaşta insanın kullanabileceği kolay bir arayüze sahiptir.

Webdernek kullanımı ile ilgili genel bir video, her bir menü ile ilgili videolar ve sıkça sorulan soruların videoları sisteme yüklenmiştir.

İnternette ücretsiz programlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu tarz firmalar yada şahıslar, bilgi toplamak, reklam yaparak ve sms üzerinden kazanç sağlamaktadırlar. Bu tarz firmalar yada şahıslar zamanla başka sektörlere hizmet vermeye başlıyor dernekler yalnız kalabiliyor. Bedelini ödemediğiniz bir yazılımdan destek yada çıkan sorunun hesabını soramazsınız. Webdernek olarak ücret alıyoruz, güven oluşturuyoruz, programımızı sürekli geliştiriyoruz ve destek veriyoruz.

Mirsoft Bilişim Yazılım Teknolojileri ailesi olarak bizim işimiz STK’lar üzerine üye yönetim sistemleri geliştirmektir.

Köy, hemşeri, mezun dernekleri, sosyal ve hizmet dernekleri, Federasyonlar, Konfederasyonlar, Vakıflar, enstitüler, apartman-site gibi her türlü oluşumun çok cüzî ücretlerle devamlılığını sağlayarak, onlara yük getirmeyecek bütçelerle hizmet veriyoruz.

Bütçesi büyük STK’lar kendi çözümlerini yazdırabiliyor yada çok yüksek bedellerle yazılımlar alabiliyorlar. Maalesef bir çok dernek bu tarz teknolojileri yüksek ücret sebebiyle kullanamamaktadır. Bu noktada Webdernek Profesyonel Üye Yönetim Sistemi ile sizin yanınızdayız.